Atrakcje Świeradowa- zaplanuj swój urlop

Czas wolny od codziennych zajęć i obowiązków pragniemy wykorzystać jak najpełniej. Planując noclegi, warto pamiętać nie tylko o przyjemność, ale również o korzyściach prozdrowotnych, które pomogą nam zniwelować powstałe napięcia a tym samym błyskawicznie wrócić do doskonałej formy psychofizycznej. Doskonałym miejscem do odkrycia na uzdrowiskowej mapie Polski jest Świeradów Zdrój- miasto w południowo-zachodniej części województwa dolnośląskiego. Ten niezwykły teren zadziwia nie tylko leczniczymi właściwościami, ale również stwarza możliwości aktywnego spędzania czasu na łonie natury i zachwyt urokliwym krajobrazem. 

 

Hotel Buczyński, ulokowany w strategicznym dla turystyki miejscu oferuje komfortowe noclegi, a ponadto regenerujące kąpiele. Świeradów Zdrój słynie z obecności wód radonowych, które wspomagają leczenie licznych schorzeń, często przewlekłych, które dotyczą narządu ruchu.

 

Dolina Młodości- bo tak nazywany jest Świeradów Zdrój to miejsce odpowiednie dla osób, które dbają o układ nerwowy i system krążenia. W Hotelu Buczyński można skorzystać z oferty na odprężające kąpiele zawierające wywar kory świerku. Dzięki nim nie tylko można poczuć unikalny, górski klimat, ale także przede wszystkim- szybciej zregenerować mięśnie, układ ruchu, którego funkcjonowanie zostało zaburzone w wyniku różnego rodzaju urazów, a także doświadczyć ulgi w chorobie reumatologicznej. W dodatku, kąpiel taka wzmacnia organizm, co ma niebagatelne znaczenie w walce z nawracającymi przeziębieniami.

 

Świeradów- to nie tylko miasto uzdrowiskowe

 

Świeradów Zdrój to obowiązkowy punkt turystyczny dla osób, które uwielbiają podróże rodzinne lub planują podróż we dwoje. Stąd można szybko dojechać do Czech i Niemiec. Niezwykłą atrakcją regiony jest łatwa dostępność do Gór Izerskich, a także nartostrada. W Świeradowie Zdroju chętnie i często uprawia się rozmaite sporty. Noclegi chętnie rezerwują tu rowerzyści i turyści  ze względu na obecność licznych, ciekawych szlaków rowerowych i turystycznych.