Dieta dr Dąbrowskiej — wczasy idealne dla Ciebie w korzystnej cenie!

Dieta dr Dąbrowskiej — wczasy, a może jednak dzienny turnus w Poznaniu?

Oprócz dostępnych turnusów 7-dniowych i 14-dniowych możesz także zdecydować się na dzienny turnus w Poznaniu. Nie masz ochoty albo wystarczających środków na to, aby w pełni wykorzystać swój urlop? Skorzystaj z turnusu z warzywno-owocową dietą dr Ewy Dąbrowskiej wczasy w Ułańskiej Zagrodzie i to w samym sercu Poznania! Dzięki takim dziennym wczasom zdobędziesz wiedzę o na temat diety dr Dąbrowskiej i jej efektywnym wpływie na Twoją urodę, zdrowie, a przy okazji zgubisz zbędne kilogramy! Chudnięcie wcale nie musi być nieprzyjemne i tam się o tym przekonasz! Warto wspomnieć, że turnusy w Poznaniu odbywają się bez noclegu, od piątku do piątku.

Dlaczego warto zdecydować się na dzienny turnus w Poznaniu?

Dieta dr Dąbrowskiej wczasy dzienne w Poznaniu to turnus, który występuje w nowej formule. Codzienne aktywności, wykłady i spotkania sprawiają, że ta opcja może być właśnie dla Ciebie! Ich ogromnym plusem jest to, że nie musisz wyjeżdżać do certyfikowanego ośrodka, a turnus jest na wyciągnięcie ręki. Turnusy dzienne w Poznaniu nie zawierają noclegów i trwają się od godzin rannych do wieczora. Liczne wspólne zajęcia i wykłady, dużo ilość integracji spowodują, że tego typu turnusy w Poznaniu miną w naprawdę świetnej i domowej atmosferze.

Co wchodzi w cenę każdego turnusu w Ułańskiej Zagrodzie? Dieta dr Dąbrowskiej — wczasy

W cenę każdego z turnusów w Ułańskiej Zagrodzie wchodzą: konsultację z lekarzem oraz opiekę pielęgniarską, całodobowy serwis herbaciany, woda z cytryną i imbirem, noclegi, pełne wyżywienie zgodne z dietą warzywno-owocową dr Dąbrowskiej, analizę składu masy ciała – analizator Tanita, całodobowy serwis herbaciany, woda z cytryną i imbirem, wykłady dr Ewy Dąbrowskiej o zdrowym odżywianiu i samoleczeniu (w formie video), indywidualne konsultacje z dietetykiem, grupowe zajęcia z trenerem (m.in. gimnastyka, nordic walking, pilates), monitorowany i bezpłatny parking, internet WiFi w pomieszczeniach ogólnodostępnych oraz dostęp do sauny fińskiej.