Dlaczego warto postawić na biuro podróży Logos Travel Marek Śliwka?

Dlaczego warto postawić na biuro podróży Logos Travel Marek Śliwka?

Biuro podróży Logos Travel Marek Śliwka organizuje wyprawy trekkingowe, dbając o najmniejsze szczegóły. Zostało docenione przez wiele osób z całej Polski oraz ze świata. Aktualnie biuro zatrudnia kilkadziesiąt osób oraz ma rozbudowaną sieć biur agencyjnych, które sprzedają oferty w całej Polsce. Zajmują się także organizacją wycieczek dookoła świata oraz turystycznymi wyprawami do Afryki Wschodniej. W wielu rankingach przygotowywanych przez portal Rzeczpospolitej znajdują się w pierwszej czwórce najbezpieczniejszych biur turystycznych na polskim rynku.

Wycieczka do Tanzanii z wejściem na Kilimandżaro — wyprawy trekkingowe Twoich marzeń!

Twoim marzeniem są wyprawy trekkingowe po Afryce? Biuro podróży Logos Travel Marek Śliwka może Ci to zagwarantować! Będziesz miała lub miał możliwość odwiedzenia rezerwatu Manyara oraz Krater Ngorongoro. Odbędzie się także trekking na najwyższy wierzchołek Afryki — Uhuru Peak, a na samym końcu przelot na Zanzibar i wymarzony wypoczynek! Cała wycieczka podzielona została na kilka etapów, umożliwiając przy tym bezpieczną aklimatyzację. Odpoczynek na plaży będzie można połączyć z możliwością nurkowania. Na sam koniec zostaje zwiedzanie Stone Town.

Wyprawy trekkingowe na Kamczatkę — Rosja „w pierścieniu ognia”!

Wyprawy trekkingowe na Kamczatkę, czyli krainę wulkanów i dzikiej przyrody to naprawdę aktywny wypoczynek połączony z raftingiem i eksploracją terenów wulkanicznych. W cenie jest także wyprawa helikopterowa do Doliny Gejzerów. Przylot będzie miał miejsce w Petersburgu, który jest pięknym i barwnym miastem z ogromną historią, co będzie stawić bardzo mocny kontrast między wschodnią częścią kraju, która charakteryzuje się dziką przyrodą oraz dużą ilością wulkanów. Będzie możliwość zapoznania się z wyznawcami szamanizmu i skosztowania lokalnej kuchni.

Bhutan — wyprawy trekkingowe, które zostaną z Tobą na zawsze!

Wyprawy trekkingowe do Bhutanu szlakiem grzmiącego smoka, sprawią, że będziesz w stanie podziwiać niezwykłą przyrodę i zabytki, które z pewnością zapamiętasz do końca życia! Będziesz miała lub miał możliwość zobaczenia wysokogórskie krainy, ze spektakularnymi widokami na ośnieżone himalajskie szczyty. Podczas wyprawy będziesz mijać wioski oraz buddyjskie centra medytacyjne. „Szlak grzmiącego smoka” jest najbardziej popularnym trekkingiem w podniebnym królestwie Bhutanu.