Dlaczego warto szukać wypoczynku w hotelach mazowieckich?

Zalety województwa mazowieckiego

Hotele mazowieckie to najczęstsze miejsca wyszukiwane przez osoby, szukające noclegu w okolicach Warszawy. Jest to szczególnie istotne, gdy szukamy miejsca z dala od zgiełku stolicy, ale jednocześnie na tyle bliskiego, że możemy w szybkim czasie znaleźć się w centrum. Województwo mazowieckie to serce Polski. Jedno z najpiękniejszych regionów i obszarów. Znajdziemy tam mnóstwo atrakcji dla miłośników aktywnego wypoczynku. Wystarczy wspomnieć park Narodowy – Kampinoski, Żelazową Wolę, gdzie narodził się Chopin, Węgrów leżący na trasie dawnego szlaku bursztynowego, czy Przysucha. Dlatego hotele mazowieckie są bardzo atrakcyjnym punktem na mapie każdej osoby, szukającej wypoczynku w pobliżu Warszawy.

Niezwykłe piękno terenów wokół Hotelu Warszawianka

Hotel Warszawianka to miejsce zlokalizowane w malowniczej miejscowości Serock, czterdzieści minut drogi od Warszawy. Znajdziemy tutaj całą nowoczesność i europejskość Warszawy połączoną z miejscowym folklorem. Bliskość rzeki Narwi, Zalewu Zegrzyńskiego, to gwarancja stałego kontaktu z naturą i jej uzdrawiającym działaniem. Czyste powietrze, spokój, brak korków i zgiełku miejskiego gwarantują możliwość odpoczynku i złapania chwili wytchnienia.

Hotel Warszawianka – wszystko co najlepsze w hotelach mazowieckich

Hotele mazowieckie kuszą różnorodnością i dostępnością atrakcji. Nie inaczej jest z Hotelem Warszawianka, który oferuje nowoczesny i bogaty wystrój, dostęp do ekskluzywnych ośrodków SPA, siłowni, obiektów sportowych, własnej restauracji i ośrodków gastronomicznych. Ośrodek zapewnia szybkie i łatwe połączenie z centrum Warszawy, lotniskiem i dworcami. Dodatkowe atrakcje jakie zapewnia Hotel Warszawianka to place zabaw dla dzieci, kreatywne centra typu małpi gaj. Tymczasem osoby dorosłe skorzystają z pełnej bazy atrakcji SPA, czy wieczorków tanecznych w ekskluzywnym klubie nocnym. Wszystkie te atrakcje są idealną bazą zarówno na weekendowy, jak i kilkudniowy wyjazd. Hotel Warszawianka to ten rodzaj hotelu mazowieckiego, który posiada ogromną bazę sal konferencyjnych. Można tu przeprowadzić kameralne szkolenie, jak i konferencje na 1200 osób, a także imprezę eventową i wystawienniczą, gdzie oddajemy do dyspozycji klientów ponad 1600 m2 powierzchni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *