Hotel Świeradów – Buczyński Medical & SPA

Hotel Świeradów – Buczyński Medical & SPA

Hotel Buczyński Medical & SPA położony w przepięknej lokalizacji wśród Gór Izerskich w miejscowości Świeradów – Zdrój gwarantuje wszystkim gościom codzienny kontakt z dziewiczą naturą. To idealne miejsce dla zapracowanych biznesmenów oraz rodzin z dziećmi. Miejsce doskonale nadaje się zarówno na krótki city break, jak i dłuższe wakacje. Co więcej, hotel Świeradów to czterogwiazdkowy obiekt spełniający oczekiwania wszystkich turystów. 

Góry Izerskie w dolnośląskim

Goszcząc w naszym hotelu, polecamy zwiedzanie najbliższej okolicy. Punktem numer jeden na mapie Świeradowa – Zdroju jest uzdrowisko. A piesze wędrówki po Górach Izerskich stanowią idealne miejsce dla miłośników kompletacji i medytacji. Wielbiciele górskich wspinaczek również znajdą atrakcje dla siebie. Na fanów rowerowych przejażdżek czekają specjalnie stworzone Single Tracki. 

Hotel Świeradów organizuje szkolenia i konferencje!

Hotel Świeradów zaprasza nie tylko prywatnych gości hotelowych! Kompleks został stworzony tak, aby na jego terenie była możliwość profesjonalnego przeprowadzenia szkolenia, czy konferencji. Obiekt jest doskonałym miejscem również na organizację imprez integracyjnych. Hotel posiada przestronne sale konferencyjne oraz 96 pokoi 1, 2 lub 3-osobowych, z balkonem oraz klimatyzacją. Na terenie hotelu goście mają do dyspozycji nieograniczone Wi-Fi. Monitorowany parking dla samochodów sprawia, że turyści czują się bezpieczniej. Hotel oferuje również szeroki wachlarz usług dodatkowych zgodnie z życzeniem gości. Manager sali na czas organizacji konferencji proponuje różne warianty układu stołów oraz krzeseł, na przykład układ teatralny obejmuje 90 osób, układ szkolny – 52 osoby, układ w podkowę – 50 osób oraz układ bankietowy – 60 osób. Dział marketingu zawsze dba o komfort i zadowolenie wszystkich gości. Z największa starannością dopasowuje ofertę do Waszych potrzeb. W ramach konferencji istnieje możliwość przygotowania kolacji, bankietów, pokazów barmańskich oraz koncertów. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *