Jakie kosze uliczne i parkowe wybrać, aby nie zakłócić architektury miasta?

Polski producent mebli miejskich Baster specjalizuje się w aranżacji przestrzeni parkowej, miejskiej i osiedlowej, tworząc unikatowe kosze uliczne i parkowe, stojaki na rowery oraz osłony drzew. Parki, place zabaw, skwery i osiedla muszą być wyposażone w ławki i betonowe kosze na śmieci. Przestrzeń bez nich nie jest przyjazna dla mieszkańców, którzy podczas odpoczynku na świeżym powietrzu nie mogą usiąść i pozbyć się śmieci po spożywanym posiłku. Brak koszy i ławek może spowodować zaniedbanie środowiska naturalnego oraz omijanie takiego parku przez jego mieszkańców. Ulice miast, chodniki oraz parki są remontowane i aranżowane na nowoczesny lub retro styl. Jak wybrać kosze, aby pasowały do architektury miasta? Przede wszystkim najpierw należy zdecydować się na rozmiar i kształt. W następnej kolejności sugeruje się styl, w jakim miałyby zostać wyprodukowane. Obecnie każdy produkt można dopasować do wybranej aranżacji.

 

Zrelaksuj się w przyjaznym i stylowym otoczeniu!

 

Nadrzędnym celem parku miejskiego lub skweru jest goszczenie w nim mieszkańców, którzy po trudnym dniu w pracy marzą tylko o chwili relaksu i ciszy. Tylko piętnaście minut spędzonych wśród zieleni sprzyja regeneracji komórek zniszczonych przez stres. W perfekcyjnym parku nie może zabraknąć wygodnych ławek, zadbanej zieleni i betonowych koszy na śmieci  w trosce o środowisko naturalne.

 

Producent Baster oferuje betonowe kosze na śmieci 

 

Doświadczony producent miejskich mebli Baster może pochwalić się indywidualnym podejście do każdego klienta. Od lat produkuje kosze uliczne i parkowe, w różnych stylach, które są nieodłącznym elementem miejskiego krajobrazu. Kosz na śmieci jest produktem, który trudno jest wybrać i dopasować do własnych preferencji. Dlatego Baster przyjmuje zlecenia na indywidualne projekty od klientów, którzy nie decydują się na realizację jednego z wielu projektów koszy zawartych w bogatym portfolio.