Komfortowe noclegi w samym centrum Poznania

Wybierasz się do stolicy Wielkopolski na weekend z rodziną? A może szukasz dobrego noclegu dla swoich pracowników podczas wyjazdu służbowego? Dobrze trafiłeś! Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie!

Nocleg 5 minut od Starego Miasta

Don Prestige Residence oferuje komfortowe noclegi w Poznaniu, Stare Miasto jest na wyciągnięcie ręki, jedyne 200 metrów od budynku. Ciężko o lepszą lokalizację – Międzynarodowe Targi Poznańskie i Dworzec Główny są oddalone tylko o 2 km, a lotnisko Ławica o 8 km. W 12 minut można wybrać się pieszo do Zamku Cesarskiego wybudowanego dla ostatniego cesarza niemieckiego i króla Prus Wilhelma II. Obecnie na terenie obiektu aktywnie działa Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu, jest to jedna z największych instytucji kultury w kraju. Zajmuje się organizacją licznych wydarzeń kulturowych dotyczących takich dziedzin jak: sztuki wizualne, teatr, film, muzyka i literatura. Wybierając się do Poznania, warto sprawdzić, czy w danym terminie nie odbywają się jakieś  koncerty, spektakle, spotkania literackie, wystawy sztuki czy pokazy filmowe. Z pewnością będzie to ciekawe doświadczenie zarówno dla osób odwiedzających Poznań, jak i jego mieszkańców. Wybierając na swój cel podróży Poznań – noclegi Stare Miasto, takie jak w Don Prestige Residence zagwarantują, że będziesz blisko największych atrakcji w mieście!

Eleganckie pokoje z widokiem na miasto

Poznań Stare Miasto – noclegi w tej części stolicy Wielkopolski są często wybierane przez najbardziej wymagających klientów. Z myślą o nich powstał hotel Don Prestige Residence, który znajduje się w samym centrum Poznania. Pokoje i apartamenty, które są tam dostępne, łączą w sobie minimalistyczną formę, doskonałą jakość materiałów i nowoczesne wzornictwo. Z pewnością przypadną do gustu zarówno turystom, jak i biznesmenom. Don Prestige Residence dysponuje, aż 73 pokojami, które wyróżniają się unikatowym stylem. Luksusowy klimat zapewni połączenie nowoczesności z minimalizmem. Można wynająć pokój jedno- lub dwuosobowy, mini apartament, apartament deluxe lub penthouse. Jeśli szukasz, jakie są dostępne noclegi w Poznaniu Stare Miasto i możliwość szybkiego dotarcia w to miejsce, powinny być jednym z priorytetów, ponieważ starówka poznańska z pewnością zapewni wszystkie najciekawsze atrakcje podczas pobytu w stolicy Wielkopolski.