Miód w saszetkach idealny do hotelu czy kawiarni 

Miód możemy spożywać w różnej postaci – na kanapce, jako dodatek do deseru czy słodzik do herbaty. I o ile do domowego użytku zazwyczaj kupujemy cały słoik tego produktu, o tyle w restauracjach, hotelach czy kawiarniach duża lepszą opcją będzie miód w saszetkach. Warto podkreślić, że saszetki miodu są tak samo wartościowe, jak miód w słoju. Tyle tylko, że te w pierwszym przypadku mamy do czynienia z porcjami.

Jest to rozwiązanie wygodne i higieniczne. Niektórzy podchodzą do tego typu produktów z rezerwą, ponieważ myślą, że miód w saszetkach musi być sztuczny. Nic bardziej mylnego. Jest to dokładnie ten sam miód wielokwiatowy, gryczany, spadziowy czy każdy inny, ale w porcji, która jest w sam raz na jeden posiłek. Sklep internetowy miody oferuje saszetki miodu w atrakcyjnych cenach, a co więcej mogą one pełnić rolę reklamy.

Saszetki miodu z własnym logo

Miód w saszetkach jest bardzo pozytywnie odbierany przez klientów, bo większość z nas lubi dostawać coś w tzw. prezencie. A saszetki miodu jako dodatek do herbaty czy śniadania na pewno taką rolę pełni. Często goście, którzy nie wykorzystali swojej porcji, zabierają ją ze sobą, aby skonsumować miód w późniejszym czasie. I dlatego doskonałym pomysłem jest umieszczenie na saszetce logo firmy, co będzie stanowiło formę reklamy. Nasz sklep internetowy miody umożliwia zamawianie produktów pod własną marką… Pyszny, złocisty miód w jednorazowej saszetce z nazwą firmą to strzał w dziesiątkę! Zamów i bądź o krok przed konkurencją… Zobacz więcej na https://apimar.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *