Relaks dla ciała i duszy

Większość z nas żyje w ciągłym pędzie i mało kiedy może sobie pozwolić na chwilę relaksu. Jednak nawet w przypadku bardzo napiętego grafiku, warto wygospodarować chociaż dwa dni na to, żeby wyjechać do innego miasta, zapomnieć o sprawach dnia codziennego i w pełni się odstresować. Doskonałym sposobem na to jest wyjazd nad morze.

Plaża i szum morskich fal działają na nasz organizm uspokajająco i kojąco. A jeżeli wybierzemy nocleg w takim miejscu jak Hotel Kuracyjny, to możemy być pewni, że będziemy wracać do domu, jak nowo narodzeni. Zawdzięczamy to przede wszystkim temu, że w miejscu tym znajdziemy szeroką ofertę masażów i zabiegów SPA, po których nabieramy nowej energii i zaczynamy zupełnie inaczej funkcjonować. 

Masaże poprawiające samopoczucie

Oferta wellness, jaka znajduje się w Hotelu Kuracyjnym jest bardzo szeroka, co sprawia, że każdy może znaleźć coś, co najbardziej mu odpowiada. Bo masaż niejedno ma imię. Możemy pójść na masaż klasyczny, aromatyczny, podczas którego wykorzystywana jest czekolada, z użyciem gorących kamieni, antycellulitowy, antystresowy i wiele innych. To co je łączy i jest wspólnym mianownikiem, to na pewno solidna porcja relaksu, którą otrzymujemy poddając się takiemu masażowi.

Hotel Kuracyjny zatrudnia wyłącznie najlepszych i najbardziej wykwalifikowanych masażystów, którzy posiadają bogatą wiedzę oraz doświadczenie odnośnie tego, jak masować, aby zapewnić jak najlepsze efekty. Warto dodać, że skóra kobiet i mężczyzn posiada nieco inną strukturę i w związku z tym ma inne wymagania. I dlatego też w ofercie SPA znaleźć można specjalne zabiegi, które dedykowane są konkretnej płci. 

Efekty zabiegów 

Odwiedzając Hotel Kuracyjny i oddając się różnym zabiegom nie tylko zapewniamy sobie relaks i odprężenie, ale również będziemy świadkami pożądanych rezultatów, które widoczne są gołym okiem. Skóra staje się bowiem bardziej jędrna, napięta i sprężysta, a to za sprawą odpowiedniego nawilżenia. Po zabiegach na twarz możemy dostrzec, że nasza cera stała się rozjaśniona, a zmarszczki mniej widoczne. Co więcej znika napięcie mięśniowe oraz spada też poziom stresu.

Jednym słowem Hotel Kuracyjny to obowiązkowe miejsce, do którego trzeba zajrzeć, kiedy zaczyna doskwierać nam przemęczenie i ogólny spadek formy wynikający z szybkiego i stresującego trybu życia. Weekend w SPA wystarczy, aby się zregenerować i zacząć działać ze zdwojoną siłą. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *