Rodzinny wypoczynek nad basenem

W Hotelu Warszawianka, zarówno na dzieci, jak i na dorosłych czeka duży i bogato wyposażony Aqua Park

Doskonale wiemy, że dzieciaki kochają wodne szaleństwo, dlatego, jako rodzinny hotel z basenem przygotowaliśmy dla najmłodszych specjalną propozycję. W naszym Aqua Parku czeka na nich basen rekreacyjny w kształcie wyspy oraz rwąca rzeka, wodospad i gejzery! Dla osób powyżej 7 roku życia, pragnących zasmakować odrobinę adrenaliny otworzyliśmy naszpikowaną efektami multimedialnymi 90-metrową zjeżdżalnię. Niesamowite emocje gwarantowane!

Dzieci mogą swobodnie pluskać się, pływać i korzystać ze zjeżdżalni bez obawy o katar następnego dnia. W strefie rekreacyjnej bowiem temperatura wody wynosi 31 stopni Celsjusza. Ponadto, najmłodsze pociechy mogą bawić się w brodziku, obok którego postawiliśmy niewielką zjeżdżalnię oraz parasol wodny. 

Jako rodzinny hotel z basenem, Warszawianka umożliwia Indywidualne lekcje pływania dla dzieci!

Hotel Warszawianka przewiduje także możliwość indywidualnej nauki pływania dla twojego dziecka. Lekcje pływania prowadzimy dla dzieci od 6 roku życia. Pod okiem wyszkolonego trenera dziecko zdobywa umiejętności w technice pływania jak i w skokach do wody. Doświadczony instruktor zapoznaje ucznia z technikami wszystkich stylów pływackich. Uczy też jak poprawnie wykonywać nawroty i skoki startowe. 

Rodzice mogą też zapisać swoje dziecko na ćwiczenia korekcyjne w basenie. Dzięki nim, dzieci znajdujące się w przedziale szybkiego wzrostu organizmu, czyli w wieku od 9 do 15 lat, wykształtują prawidłową postawę ciała. Nie będą się garbić oraz unikną schorzeń kręgosłupa w przyszłości. 

Warszawianka to prawdziwie rodzinny hotel z basenem, dlatego na każdym kroku dbamy o to, aby zajęcia w wodzie były nie tylko treningiem pływackim ale także wspaniałą rozrywką! Jednak każda zabawa w naszym hotelu musi być przede wszystkim bezpieczna. W tym celu, na jedną osobę korzystającą z nauki pływania zapewniamy jednego ratownika. Natomiast każde wejście dziecka na basen odbywa się wyłącznie pod opieką osoby dorosłej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *