Rodzinny wypoczynek nad basenem

W Hotelu Warszawianka, zarówno na dzieci, jak i na dorosłych czeka duży i bogato wyposażony Aqua Park

Doskonale wiemy, że dzieciaki kochają wodne szaleństwo, dlatego, jako rodzinny hotel z basenem przygotowaliśmy dla najmłodszych specjalną propozycję. W naszym Aqua Parku czeka na nich basen rekreacyjny w kształcie wyspy oraz rwąca rzeka, wodospad i gejzery! Dla osób powyżej 7 roku życia, pragnących zasmakować odrobinę adrenaliny otworzyliśmy naszpikowaną efektami multimedialnymi 90-metrową zjeżdżalnię. Niesamowite emocje gwarantowane!

Dzieci mogą swobodnie pluskać się, pływać i korzystać ze zjeżdżalni bez obawy o katar następnego dnia. W strefie rekreacyjnej bowiem temperatura wody wynosi 31 stopni Celsjusza. Ponadto, najmłodsze pociechy mogą bawić się w brodziku, obok którego postawiliśmy niewielką zjeżdżalnię oraz parasol wodny. 

Jako rodzinny hotel z basenem, Warszawianka umożliwia Indywidualne lekcje pływania dla dzieci!

Hotel Warszawianka przewiduje także możliwość indywidualnej nauki pływania dla twojego dziecka. Lekcje pływania prowadzimy dla dzieci od 6 roku życia. Pod okiem wyszkolonego trenera dziecko zdobywa umiejętności w technice pływania jak i w skokach do wody. Doświadczony instruktor zapoznaje ucznia z technikami wszystkich stylów pływackich. Uczy też jak poprawnie wykonywać nawroty i skoki startowe. 

Rodzice mogą też zapisać swoje dziecko na ćwiczenia korekcyjne w basenie. Dzięki nim, dzieci znajdujące się w przedziale szybkiego wzrostu organizmu, czyli w wieku od 9 do 15 lat, wykształtują prawidłową postawę ciała. Nie będą się garbić oraz unikną schorzeń kręgosłupa w przyszłości. 

Warszawianka to prawdziwie rodzinny hotel z basenem, dlatego na każdym kroku dbamy o to, aby zajęcia w wodzie były nie tylko treningiem pływackim ale także wspaniałą rozrywką! Jednak każda zabawa w naszym hotelu musi być przede wszystkim bezpieczna. W tym celu, na jedną osobę korzystającą z nauki pływania zapewniamy jednego ratownika. Natomiast każde wejście dziecka na basen odbywa się wyłącznie pod opieką osoby dorosłej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *