Szklarska Poręba: hotele SPA

Szklarska Poręba: hotele SPA

Podczas planowania wakacji pierwszą czynnością jest szukanie i rezerwowanie noclegu. Wpisując w Google hasła Szklarska Poręba hotel SPA lub Szklarska Poręba hotele znajdziemy wiele propozycji, które pozwolą spędzić czas aktywnie w luksusowych warunkach. Siłownie, baseny i sauny to tylko niektóre propozycje. Każda z nich daje możliwość zregenerowania ciała i ukojenia nerwów. Prezentujemy jeden z urokliwszych hoteli SPA w Szklarskiej Porębie – Willę Romantica.

Willa Romantica

To Szklarska Poręba SPA hotel położony w pięknej okolicy pełnej zieleni. Jest dobrym miejscem na krótki weekendowy wypad lub dłuższy pobyt. Oferuje ogromną liczbę atrakcji – od zabiegów na ciało po możliwość zwiedzania i aktywnego wypoczynku.

Willa Romantica to przytulny hotel oferujący:

  • zabiegi relaksacyjne np. masaże,
  • zabiegi odmładzające,
  • zabiegi modelujące sylwetkę,
  • kąpiele solankowe, borowinowe oraz perełkowe,
  • zabiegi pielęgnacyjne.

Każdy z nich sprawi, że poczujesz się lepiej i zdrowiej. Dodatkowo korzystanie z zabiegów spowoduje, że nabierzesz sił na mierzenie się z codziennymi wyzwaniami po powrocie z urlopu. Szklarska Poręba SPA hotel Willa Romantica to również atrakcyjne ceny i nowoczesne apartamenty, które przyciągają gości, powodując, że wracają do Szklarskiej Poręby. Jeśli chcesz sprawić najbliższym piękny prezent, możesz wybrać voucher na wybraną kwotę i zapewnić bliskim niezapomniane wakacje w SPA.

Inne atuty Willi Romantica

Pozostałe zalety Willi Romantica to: specjalne pakiety weekendowe, 5-dniowe i 7-dniowe i atrakcyjne ceny. Oprócz tego nasz hotel jest świetną bazą wypadową na zwiedzanie. W okolicach hotelu można zobaczyć m.in. Śnieżne Kotły czy Zakręt Śmierci, które są jednymi z ciekawszych atrakcji w pobliżu hotelu. Park hotelowy to miejsce doskonałe na romantyczną randkę czy poranny/popołudniowy jogging. Jest też miejscem idealnym na długi samotny spacer czy piknik z dziećmi.

Co jeszcze oferuje SPA hotel Szklarska Poręba?

Szklarska Poręba hotel SPA to również okoliczne górskie atrakcje i nie tylko. Wodospady Szklarki i Kamieńczyka oraz Chybotek czy Złoty Widok to niektóre z tych, na które warto zwrócić uwagę. Ciekawymi miejscami w pobliżu są też Muzeum Karkonoskie oraz Leśna Huta. Dla lubiących aktywność na świeżym powietrzu Willa Romantica przygotowała rowery i park linowy. Każde z tych miejsc jest doskonałym wyborem, gdy chcesz spędzić czas aktywnie i nabrać sił po intensywnym roku pracy. Nie czekaj i zarezerwuj pobyt w Szklarska Poręba SPA hotel już dzisiaj!