Jak szukać tanich lotów?

Podróżowanie samolotem za granicę za 5 złotych?! Jeszcze kilka lat temu wydawało się to abstrakcją, obecnie jest rzeczywistością. Trzeba jednak wiedzieć, gdzie szukać tanich lotów.

Zasada jest taka, że im wcześniej zaczniemy szukać połączeń lotniczych, tym mniej będą one kosztować. Aczkolwiek bywa i tak, że na ostatnią chwilę możemy trafić doskonałą ofertę. Jest kilka sprawdzonych miejsc, w których warto szukać ofert tanich lotów, które oferują przede wszystkim Rynair, wizzAir i esyJet. Oto one.

Fly4free.pl

Pod tym adresem znajduje się bardzo dobra wyszukiwarka lotów, a także newsy o tym, gdzie i za ile można polecieć, co robić, aby uniknąć kłopotów w miejscu, do którego się wybieramy. Jest możliwość wyszukiwania wyłącznie ofert promocyjnych. Obsługa serwisu jest bardzo prosta, intuicyjna, a wyszukiwarka działa bez zarzutu. W prawej części strony jest też wyświetlony kalendarz lotów, a obok konkretnych połączeń pokazana jest cena.

Mleczne podróże

Dobry miejscem na znalezienie taniego połączenia lotniczego oferuje też wchodząca obecnie w skład Onetu strona Mleczne Podróże. Prosta, świetnie, praktycznie zaprojektowana, po której poruszanie się jest sprawą banalnie prostą. Poniżej wyszukiwarki wyświetlone są oferty lotów do różnych krajów od najniższej ceny.

Skyscanner.pl

Wyszukiwarka tanich lotów, banalnie prosta w obsłudze. Uznawana za najlepszą w Europie. Firma zapewnia, że porównuje oferty biletów lotniczych zarówno linii lotniczych, jak i biur, dzięki temu dając możliwość znalezienia najatrakcyjniejszej oferty. Na stronie jest specjalna zakładka, pozwalająca wyświetlić aktualne promocje. A tych nie brakuje.

eSky.pl

Pod adresem eSky.pl znajdziemy nie tylko intuicyjną wyszukiwarkę połączeń, lecz również bardzo dobrze przygotowaną część poradnikową dla podróżnika, który podzielono na sześć części. eSky to również aplikacja dostępna na urządzenia z systemem Android oraz wyprodukowane przez koncern Apple, którą można ściągnąć na smartfona lub tablet.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *