Urlop w górach

Jeśli marzą ci się wakacje, podczas których odświeżysz przepracowany, przemęczony umysł, rozważ wyjazd w polskie góry. Mieszkanie w dużym mieście, zabiegany tryb życia, powietrze przepełnione spalinami nie sprzyjają zdrowiu. Oczywiście, nie jest to coś, co da się zmienić z dnia na dzień, ale warto robić cokolwiek, aby powoli polepszać swoje zdrowie zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Jednym ze sposobów na to mogą być właśnie wakacje i wyjazd z dala od szybko i gwałtownie żyjącego miasta, gdzie czasami trudno o oddech świeżym powietrzem.

Decydując się na przyjazd w Tatrzańskie Góry, pomyśl o Kościelisku. Miejscowość ta położona jest kilkanaście minut drogi samochodem od Zakopanego.

Pensjonaty – Zakopane

Trudno o prawdziwy odpoczynek, kiedy spacerujesz w tłumie na Krupówkach albo wjedziesz na pełną turystów Gubałówkę. Są to miejsca, które oczywiście warto odwiedzić, jednak lepiej nie spędzać tam zbyt wiele czasu. Szukając noclegu, zdecyduj się na miejsce oddalone od centrum, np. Kościelisko. Cztery Pory Roku to kilka obiektów, które warto rozważyć. Tutaj przedstawiamy willę przy ulicy Królewskiej 41. Dysponujemy tu 33 pokojami od jednoosobowych do nawet pięcioosobowych. Budynek ten jest przygotowany w standardzie pensjonatowym, gdzie oczarują cię lokalne ozdoby, drewniane i kamienne elementy, a także wygodnie i z wdziękiem urządzone pomieszczenia sypialne.

Na zewnątrz mieści się plac zabaw, gdzie czas mogą spędzać dzieci; oprócz tego duży regionalny grill aż do 150 osób oraz mały dla 30. Jest także możliwość gry w piłkę, badmintona, zabawy na huśtawce oraz rozpalenia bezpiecznego ogniska.

Willa Cztery Pory Roku to miejsce w sam raz dla tych, którzy szukają ciszy i spokoju wśród tatrzańskiej przyrody, ale również dla tych, którzy chcą spacerować po górskich szlakach. Niedaleko stąd bowiem zielony szlak turystyczny prowadzący z Doliny Kościeliskiej na Gubałówkę.