Wczasy w spa nad morzem

Wyjątkowy, niezwykle głęboki relaks, możliwość korzystania z odmładzających, leczniczych i odprężających właściwości wody, kojącego ciepła i pobudzającego lodowego chłodu, poprawa wydolności oddechowej i korzystny wpływ na układ krążenia, a także wyciszenie skołatanych nerwów i regeneracja organizmu – witamy w strefie SPA! Wczasy nad morzem z basenem, grotą solną i saunami są doskonałym sposobem na stuprocentowy wypoczynek – niezależnie od pory roku i pogody.

Pewne i udane wczasy rodzinne nad morzem
Wszyscy wiemy, że – z uwagi na kapryśną pogodę – wczasy w Polsce nad morzem mogą być mniej przyjemne, niż byśmy oczekiwali. Jednak nie wówczas, gdy wybierzemy hotel z kompleksem basenów, saun i miejscem takim jak solna grota. Dostęp do zadaszonego kąpieliska, basenu, w którym spędzimy czas wyłącznie na relaksie oraz wypełnionego masującymi bąbelkami czy ciepłego jacuzzi – całkowicie zniweluje ryzyko nieudanego wypoczynku. Nie opuszczając hotelu mamy pod ręką wszystko, czego potrzeba, by świetnie spędzić czas nad Bałtykiem: w basenie pływackim – wodę o zawsze idealnej temperaturze, leżanki na „słońcu”, czyli świetne antidotum na zachmurzone niebo oraz wypełnioną ujemnie zjonizowanym powietrzem grotę solną, doskonale zastępującą morskie inhalacje.
Wyjątkowa strefa SPA – zdrowie, relaks i beztroska

Jeśli kochasz komfort i przyjemne doznania oraz szukasz miejsca, w którym głęboko zrelaksujesz ciało i odprężysz umysł – strefa SPA jest właśnie dla Ciebie! W basenie, jacuzzi, grocie solnej, kabinie lodowej i na gorących leżankach zregenerujesz się, wrócisz do wewnętrznej równowagi i na długo odzyskasz spokój i harmonię. Pobyt w strefie SPA to nie tylko odpoczynek, czas wytchnienia i poprawa samopoczucia, ale i mnóstwo chwil dla zdrowia: znacząca poprawa funkcjonowania układu krwionośnego, mięśniowego, nerwowego i oddechowego, korzystniejszy stan skóry i zniwelowanie rozmaitego typu dolegliwości bólowych. A nawet przyspieszenie metabolizmu i oczyszczenie organizmu, czyli świetny wstęp do utraty zbędnych kilogramów. W pakietach dla grup i specjalnej ofercie SPA – promocje dla dwojga, obok rozmaitych zdrowotnych zabiegów znajdziesz również nieograniczony dostęp do strefy SPA.