Zakup domu w Hiszpanii – to naprawdę proste!

Marzysz o ciepłych krajach, lecz wydaje ci się, że zakup domu za granicą jest poza twoim zasięgiem? Nic bardziej mylnego. Wskutek kryzysu, który w ostatnim czasie dotknął Europę i Hiszpanię, domy w Hiszpanii można kupić dziś dużo taniej niż kiedyś. Warto pamiętać również o tym, że kupno domu w Hiszpanii jest doskonałą inwestycją, a także zabezpieczeniem przed inflacją oraz ogłoszeniem upadłości przez bank, w którym przechowujemy oszczędności. Jak kupić nieruchomości w Hiszpanii i czy warto korzystać z usług pośredników?

Domy w Hiszpanii na sprzedaż

Szukanie wymarzonej nieruchomości w Hiszpanii wcale nie musi być trudne. Obędzie się również bez znajomości języka hiszpańskiego, gdyż wielu Polaków wystawia swoje hiszpańskie domy na sprzedaż, co znacznie ułatwia komunikację i załatwianie formalności. Jak rozpocząć szukanie nieruchomości w Hiszpanii? Dobrym pomysłem jest skontaktowanie się z osobami, które mieszkają tam na stałe, i poproszenie ich o wiarygodne źródła lub adresy agencji nieruchomości. Takie osoby można znaleźć na licznych forach poświęconych Hiszpanii. Dobrym pomysłem jest również wstukanie w wyszukiwarkę fraz „sprzedam dom w Hiszpanii” i przejrzenie rezultatów wyszukiwania.

Kupno domu w Hiszpanii przez pośrednika

Dom w Hiszpanii można kupić również przez pośrednika i ta opcja wydaje się bezpieczniejsza. W Polsce funkcjonuje agencja nieruchomości Casa en Sol, która jest jedynym przedstawicielem stowarzyszenia PROVIA w Polsce. PROVIA zrzesza sprawdzonych oraz renomowanych deweloperów, którzy działają na hiszpańskim rynku – jest to więc sprawdzona przez wielu firma, która zajmuje się wyszukiwaniem luksusowych apartamentów, willi, mieszkań oraz działek. Na stronie Casaensol.pl możesz oglądać aktualnie dostępne domy w Hiszpanii na sprzedaż, w tym również piękne i luksusowe domy nad morzem. Polska agencja nieruchomości pośredniczy w zakupie wybranego domu oraz świadczy usługi posprzedażowe, takie jak administrowanie czy sprzątanie. Zakup domu w Hiszpanii z Casa en Sol jest bezpieczny i banalnie prosty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *