Zamki hotelowe na kartę – wygodna przyszłość, którą pokochają Twoi goście!

Jakie są główne funkcje, jakie wykorzystują zamki hotelowe na kartę?

Zamki hotelowe na kartę są niesamowitym ułatwieniem, które sprawi, że goście będą chcieli wracać do Twojego hotelu! Nie wymagają one okablowania, a programowanie kart zbliżeniowych, które otwierają pokoje, odbywa się w czytniku podłączonym do laptopa lub komputera. Programowanie każdej karty działa na zasadzie określonego przedziału czasowego do odpowiedniego pokoju. Wszystkie karty są wielokrotnego użytku oraz istnieje możliwość zaprogramowania kart dostępu otwierających wiele pokoi, np. dla obsługi sprzątającej. System ten jest stosowany zarówno w małych pensjonatach, jak i w obiektach liczących ponad 500 pokoi.

Zamki hotelowe na kartę do istniejących już drzwi – czy to możliwe?

Jeśli chcesz, aby Twój obiekt stał się bardziej nowoczesny, to warto zainwestować w odpowiednie zamki hotelowe na kartę. Wystarczy zaopatrzyć się w tzw. model „nakładkowy” zamka. Cała elektronika znajduje się w tej małej nakładce, dlatego można go zamontować na drzwi, które wyposażone zostały w tradycyjne klamki. Zaprojektowane zostały z wykorzystaniem najnowszych technologii, a wykonane ze stali nierdzewnej o wysokiej odporności na uderzenia. W razie awarii nadal istnieje możliwość otwarcia drzwi za pomocą standardowego klucza.

Dlaczego warto postawić na tak nowoczesne ułatwienie w Twoim hotelu?

Dzięki zastosowaniu tej technologii zyskujesz wygodę i przede wszystkim bezpieczeństwo swoich gości. Dzięki takiemu systemowi gość, który nie opłacił kolejnej doby hotelowej, po opuszczeniu pokoju już do niego nie wejdzie, każda osoba z personelu ma własną kartę o określonych kompetencjach, wydajesz karty o określonym terminie ważności, unikniesz wynajmowania pokojów hotelowych bez Twojej wiedzy, ponieważ każdy gości musi otrzymać kartę, żeby wejść do pokoju, w razie potrzeby, otworzysz pokój zwykłym kluczem mechanicznym znajdującym się w komplecie z zamkiem, a także zagubioną kartę możesz w każdej chwili wykasować z systemu.