Życie zaczyna się… w progach pałacu Mortęgi.

Mazury – czy mogą nas urzec jeszcze bardziej?

Jest takie urokliwe miejsce, które zachwyca swym klimatem zapewniając niezwykłe wrażenia. To miejsce to hybryda historii z nowoczesnością, swoiste połączenie tradycji ze współczesną kulturą. To pałac na mazurach, a jednocześnie hotel na mazurach. W malowniczym krajobrazie i eleganckich wnętrzach hotelu można zapewnić sobie niesamowite wspomnienia na całe życie. Tu można poczuć oddech historii, przenieść się myślami do czasów odległych, odbyć niezwykłą podróż do XIX wieku i rozkoszować się pięknem roztaczających się widoków. Nikt nie pozostanie niewzruszonym wobec wszechobecnej natury wraz ze swym swoistym mazurskim pięknem, przyrody, która otula wszystkich gości nadając relaksowi nieocenionego wymiaru. Hotel w towarzystwie wspaniałego krajobrazu to gwarancja powodzenia każdego rodzaju wypoczynku. W pałacu Mortęgi można wypoczywać wraz z rodziną, przyjaciółmi lub zażywać spokoju w samotności. Jest to miejsce dostosowane do różnorodnych potrzeb. Radość jaka czerpią nasi gości z wizyty w pałacu jest naszą osobista satysfakcją.

Mazury – Obudzić się w krainie czarów? – możliwe, bardzo możliwe…

Kompleks budynków rozciąga się na mazurskich zazielenionych terenach. Wszystkie wnętrza odrestaurowane z dbałością o detale, z wysublimowanym smakiem i zatrzymaniem ducha XIX – wiecznej epoki. Jest to wyjątkowa okazja do zwiedzania całości zabudowy – części pałacowej oraz pomieszczeń folwarcznych, które zostały przekształcone w klimatyczny hotel do dyspozycji gości. Ekskluzywne wnętrza nadają się do organizacji wszelkich przyjęć. Wesele w pałacu to celebracja tej niezwykłej uroczystości na najwyższym poziomie. Dodatkowo, atrakcyjność pleneru, przestrzeń dookoła są tylko dopełnieniem całości piękna. Hotel jest także przystosowany na ugoszczenie najmłodszych gości i zapewnienie wszystkim dzieciom czasu wolnego od nudy.

Dbałość o każdy szczegół to wizytówka pałacu w Mortęgach. Dlatego też od strony kuchni wszystko ma swój styl i smak. Kulinarna uczta zadowoli nawet najbardziej wyrafinowane podniebienia i nasyci apetyty, te małe i, te duże. Potrawy są komponowane na bazie naturalnego bogactwa regionu, wyłącznie z ekologicznych źródeł, aby na stołach naszych gości znalazły się najwyższej klasy przysmaki. Jadłospis uwzględnia różnorodne gusta kulinarne, aby każdy w pełni czuł się uraczony.

Czerpiąc z naszych naturalnych zasobów, czyli piękna naszego regionu, zapewniamy też naszym gościom atrakcje w plenerze. Jest to niezwykła okazja do skorzystania z uroków krajobrazu oraz aktywnego spędzania czasu. Przejażdżki konne to tylko niektóre z form spędzania czasu. Są idealne dla rodzin, gdyż zawsze są niezwykłą atrakcją dla najmłodszych gości. Także mini zoo znajdujące się na terenie kompleksu jest dla dzieci miłą przygodą i kontaktem ze zwierzętami.

Pałac Mortęgi to niezwykłe miejsce, które umożliwia nam przeżywanie różnych chwil w naszym życiu – od świętowania ważnych uroczystości rodzinnych, poprzez spotkania biznesowe i koleżeńskie wypady, aż po spędzanie wakacji z najbliższymi. Jesteśmy przygotowani, aby spełnić wszelkie oczekiwania naszych gości. Doskonała lokalizacja, przychylność, profesjonalizm i życzliwość naszych pracowników sprawiają, że zadowoleni goście wracają, by ponownie przeżywać niezwykłe chwile w naszych gościnnych progach.

Tu czas staje w miejscu, nigdzie nie gonimy, za niczym nie spieszymy, niczym się nie denerwujemy. Po prostu żyjemy pełnią życia i czerpiemy z tego ogromna radość.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *