Hotel na noc i na dzień

Hotel nie musi być tylko miejscem do spania. Możemy się o tym przekonać, odwiedzając zlokalizowaną w Serocku Warszawiankę – miejsce, w którym nie sposób się nudzić.

Warszawianka – dużo więcej niż hotel


W tym pięknie urządzonym hotelu możemy zarezerwować pokój wyłącznie po to, aby odpocząć podczas podróży, ale grzech byłoby nie skorzystać z jego bogatej oferty. Hotel to zbyt skromne określenie na to miejsce, w którym możemy skorzystać z aquaparku, pokoju zabaw dla dzieci, kręgielni czy SPA i wielu innych atrakcji. Jeżeli poszukujemy SPA pod Warszawą, które pozwoli nam zadbać o urodę i samopoczucie jednocześnie, to warto zainteresować się ofertą Warszawianki. Możemy się tam wybrać samodzielnie, z całą rodziną lub z przyjaciółkami. Pobyt w SPA to świetny pomysł na spędzenie wieczoru panieńskiego, a po nim można tam wrócić, aby zorganizować wesele w jednej z eleganckich sal. Zabiegi w SPA to także dobry pomysł na prezent dla bliskiej osoby, która potrzebuje relaksu. W hotelu pod Warszawą w ofercie jest wiele zabiegów, które nie tylko poprawią nasz wygląd, ale też samopoczucie i wpłyną pozytywnie na nasz stosunek do życia.

SPA dla spragnionych relaksu

Z wielu powodów warto odwiedzić SPA pod Warszawą w serockim hotelu. Główną ofertą tego miejsca są zabiegi orientalne wykonywane manualnie. Podczas zabiegów wykorzystywane są kosmetyki własnej marki, których nie znajdziemy w innych gabinetach. W podwarszawskim SPA czekają nas zabiegi zarówno dla ciała, jak i dla duszy, po których poczujemy się zrelaksowani, rozluźnieni i wypoczęci. SPA w Warszawie stawia sobie za cel, aby każdy z gości gabinetu osiągnął wewnętrzną równowagę. SHU SPA to propozycja dla osób, które chcą zmienić swoje nawyki żywieniowe. Do zaoferowania ma trzy diety, z których każda składa się z pięciu zdrowych i dobrze zbilansowanych posiłków. Dla zabieganych, którzy hotel odwiedzą tylko na jedną noc, przeznaczone jest DAY SPA – podczas którego można szybko, ale efektywnie się zrelaksować i nabrać sił przed dalszymi podróżami. Pomoże im w tym pobyt w aquaparku, masaż oraz pyszny zdrowy posiłek.