Co to jest aparthotel?

W dużych miastach coraz częściej można spotkać się z ofertą wynajmu aparthoteli. Jest to usługa, z której mogą korzystać osoby podróżujące samotnie, turyści wyjeżdżający na weekend pozwiedzać miasto, biznesmeni przebywający w sprawach służbowych poza miejscem zamieszkania, a nawet całe rodziny. Czym jest aparthotel i czym różni się od tradycyjnego hotelu?

Czym jest aparthhotel?

Aparthotel to oczywiście połączenie dwóch słów – apartament i hotel. Aparthotele to właśnie apartamenty funkcjonujące jak hotel. Pojedynczy apartament do wynajęcia nie jest aparthotelem, gdyż właściciel aparthotelu musi dysponować co najmniej kilkoma mieszkaniami, które udostępnia przyjezdnym na wynajem. Wynajem apartamentu nie ma jednak żadnego związku z wynajmem mieszkania, gdyż wynajmujący nie podpisuje z właścicielem umowy najmu, lecz rezerwuje miejsce, podobnie, jak w hotelu, płacąc z góry za określony czasowo pobyt.

Aparthotel a hotel

W standardowym hotelu gość otrzymuje pojedynczy pokój z łazienką, płacąc tyle samo (lub więcej), co za wyposażony w pełni apartament. Aparthotele to nowoczesne, najczęściej kilkupokojowe mieszkania z łazienką, kuchnią, TV i darmowym Wi-Fi. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób, planując wyjazd, szuka aparthotelu, rezygnując z pobytu w tradycyjnym hotelu. Wynajem apartamentów wiąże się oczywiście z korzystaniem z usług sprzątających, podobnie jak w hotelach. Mówiąc w skrócie: aparthotele są nową i lepszą wersją hoteli, a każdy gość może czuć się tam, jak domu.

Wynajem apartamentów w Poznaniu

Wyjeżdżając turystycznie lub w sprawach służbowych, warto rozważyć wynajem apartamentu, który znajduje się w centrum miasta i oferuje tanie noclegi. Jest to szczególnie opłacalne w przypadku większej ilości osób i przypadnie do gustu zarówno grupce przyjaciół, jak i rodzinie. W aparthotelu każdy może znaleźć miejsce dla siebie ze względu na dużą powierzchnię użytkową. Jeśli planujesz zwiedzać Poznań, zatrzymaj się w Apartamentach Pomarańczarnia zlokalizowanych w samym centrum miasta i poznaj nową jakość usług hotelowych. Dowiedz się więcej na http://www.apartamenty-pomaranczarnia.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *