Dobrze zaplanowany wypoczynek

Któż z nas nie myśli o wypoczynku w jakimś pięknym zabytkowym ośrodku, gdzie nie tylko wyśpimy się wygodnie, ale również mamy gwarantowane wyjątkowe zaplecze gastronomiczne?

Możemy zdecydować się na hotel pod Krakowem. Zawsze jednak w takich okolicznościach musimy wcześniej zaplanować pobyt. Warto zadzwonić do takiego punktu usługowego albo przynajmniej napisać maila. Dowiemy się, jakie będą koszty oraz jak wygląda szczegółowa oferta. Perfekcyjnie na tym polu sprawdza się dworsierakow.pl.

Tutaj dostępny jest bardzo wygodnych hotel, a architektura zadowoli nawet bardzo wymagające osoby. Budynek został zbudowany w dziewiętnastym wieku, więc jest to nieruchomość zabytkowa i gwarantująca duże przeżycia estetyczne. Wokół mamy bardzo stary park dzięki czemu mamy ciszę i spokój. Wybierając ten hotel pod Krakowem będziemy mogli zdecydować się na 1 z 30 pokoi, które zostały zaprojektowane w stylu angielskim. Jeżeli cenią sobie państwo obiekty o arystokratycznym stylu i spokój to na pewno będziecie zadowoleni.

Smaczne jedzenie w pięknym budynku

Zawsze też podczas takiego wyjazdu chcemy się zregenerować i zrelaksować. Dlatego hotel proponuje nam również coś wyjątkowego dla naszego podniebienia. Tu właśnie zlokalizowana jest polecana przez wielu klientów restauracja. Posiada rekomendację i wyróżniana jest przez przewodniki kulinarne. Dla amatorów wina również będzie to udany wyjazd, bo mamy tutaj piwnicę największą w regionie małopolskim. Kolekcja jest rzeczywiście pokaźna, a do posiłku możemy sobie wybrać wino spośród aż 44 etykiet.

Atrakcje w okolicy regionu małopolskiego

Co może jeszcze zagwarantować hotel pod Krakowem? Stąd blisko jest nie tylko do Krakowa, bo oprócz zwiedzania stolicy Małopolski szybko dojdziemy do kopalni soli w Wieliczce. 20 minut dzieli nas również od stacji narciarskiej w Myślenicach. Z kolei kwadrans drogi stąd znajduje się cenione pole golfowe, a dla miłośników aktywnego wypoczynku są także liczne trasy rowerowe oraz spacerowe. Jest tu również hotel przyjazny zwierzętom, a rano będziemy bardzo zaskoczeni, ponieważ mogą być zamówione typowo dworskie śniadania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *