Szaleństwo na ośnieżonych stokach

Stok narciarski

Nie ma nic lepszego niż ferie w górach i to najlepiej na łonie polskiej natury. Polskie góry są przepiękne, a swoją urodą zachwycają o każdej porze dnia, nocy i w każdą pogodę – bez względu czy to lato, jesień, zima, czy wiosna. Jednak faktycznie najbardziej atrakcyjne wydają się zimą, kiedy kuszą śniegiem, wyciągami i wizją białego szaleństwa. I warto już od najmłodszych lat przyzwyczajać dzieci do korzystania z dobrodziejstw naszej polskiej, cudownej natury.

Tatry to nie wszystko

Nie zapominajmy, że polskie góry to nie tylko Tatry. Dlatego warto rozejrzeć się po południowej części mapy naszego kraju, aby wybrać coś ciekawszego, coś co odpowiadać będzie naszym potrzebom. Może zamiast zatłoczonego Zakopanego, wybrać ferie zimowe w Zieleńcu… Położone w regionie kłodzkim miasto jest urokliwym, znacznie spokojniejszym miastem – godnym polecenia szczególnie dla rodzin z dziećmi, zwłaszcza na ferie w górach.

Łagodnie w dół

Ferie zimowe w Zieleńcu są godne polecenia szczególnie dla rodzin z małymi dziećmi. Stoki narciarskie w tym rejonie nie są tak zatłoczone, jak te tatrzańskie. A co więcej, są znacznie łagodniejsze. Idealne na stawianie swoich pierwszych, drobnych kroczków na nartach, czy snowboardzie.

Pod okiem instruktora

Ci rodzice, którzy sami nie czują się zbyt pewnie na deskach, mogą pokusić się o zapisanie dzieci do jednej ze szkółek narciarskich. Dzięki temu zyskają dwie rzeczy. Po pierwsze, pewność, że ich pociechy naprawdę nauczą się jeździć – pod okiem wytrawnego instruktora ferie zimowe z pewnością nie będą stracone. Z drugiej natomiast, rodzice zyskują oddech i mogą przez chwilę cieszyć się sobą. Zatem czas zaplanować ferie zimowe w Zieleńcu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *