Zaplanuj podróż do Skandynawii!

Podróże do Skandynawii od wielu lat są nieustannie popularne. Ta destynacja cieszy się szczególną uwagę przede wszystkim jesienią i zimą. Warto wspomnieć, że norweskie krajobrazy łapią za serce! To idealne miejsce dla miłośników białego szaleństwa i fanów nieskażonej dzikiej natury. Niesamowite widoki można podziwiać w norweskich serialach, na przykład Wikingowie. Jeśli interesujesz się tym krajem zajrzyj na blog o Norwegii skandynawskiepodroze.pl! 

Blog o Norwegii – skandynawskiepodroze.pl

Z myślą o fanach Skandynawii powstał blog o Norwegii skandynawskiepodroze.pl, który skupia wokół grupę miłośników Norwegii. Na blogu można znaleźć mnóstwo ciekawych informacji na temat ciekawostek związanych z tym krajem oraz, jak przygotować się do podróży lub do zamieszkania na stałe w Norwegii. Blog jest prowadzony z pasją. Co więcej, poprzez stronę internetową można wykupić wycieczkę! Na przykład Jesienny bieg po zdrowie, Halloween w Kopenhadze oraz Morskie Morsów kąpiele! Atrakcji jest wiele! Zajrzyj sam!

Zakochaj się w krajach Północy!

Kraje północy potrafią na długo zapaść w pamięci! Blog o Norwegii oferuje również mnóstwo atrakcji i wycieczek do Szwecji i Danii. Niesamowita atrakcją są skandynawskie góry, wyścigi zaprzęgów i świąteczne jarmarki. Szwedzi ośrodek narciarski Are każdego roku wita setki gości, którzy czekają z niecierpliwością, by móc rozpocząć zimowy sezon w górach. A świąteczne jarmarki są doskonała atrakcją dla całych rodzin! Jarmarki są szczególnie popularne przed świętami Bożego Narodzenia. Na skandynawskiepodroze.pl możesz wykupić wycieczkę trzydniową dla siebie i dla całej twojej rodziny! Rej promem Skania i promem Polonia połączone są ze zwiedzaniem Skandynawii i stanowią niesamowite przeżycie. W ramach wycieczki uczestnicy mają zapewnione posiłki. A podczas czasu wolnego można skorzystać z oferty lokalnych sklepów i barów. Kluczowym elementem podróży jest zwiedzanie Kopenhagi, której symbolem jest słynna mała syrenka oraz przystań królewska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *