Egzotyka w centrum Polski

Hotel kojarzony jest z miejscem, do którego przyjeżdża się odpocząć w wygodnym łóżku po dniu pełnym wrażeń. Goście hotelu Warszawianka w Serocku wiedzą już, że hotel może być też miejscem pełnym atrakcji i celem podróży, a nie tylko przystankiem w drodze. 

Wakacje w Serocku

Serock położony jest nad Jeziorem Zegrzyńskim, nad którym chętnie odpoczywają mieszkańcy Warszawy i okolic. Kapryśna polska pogoda nie zawsze jednak pozwala na kąpiele w jeziorze. Wówczas rozwiązaniem jest park wodny, który znajduje się w hotelu Warszawianka. Jego goście mogą korzystać tam z wielu atrakcji, które spodobają się zarówno dorosłym, jak i dzieciom. Aquapark  zachwyca też wystrojem – wyglądem przypomina bowiem egzotyczną wyspę. Spotkamy tam palmy i inne imponujące rośliny, a także skały i krystalicznie czystą wodę. Wyjazd do ciepłych krajów nie zawsze jest możliwy, ale wystarczy odwiedzić Serock, by się poczuć jak na luksusowych akacjach. Ten klimatyczny aquapark hotel Warszawianka udostępnia swoim gościom przez cały rok od wczesnego ranka do późnego wieczora. 

Wodne atrakcje

Na zabawę i relaks w nim warto sobie zarezerwować co najmniej kilka godzin, aby mieć możliwość skorzystania ze wszystkich atrakcji, jakie są tam przygotowane. Prócz różnej wielkości basenów – również takich, które są przeznaczone dla najmłodszych – w aquaparku można popłynąć rwącą rzeką czy wziąć kąpiel pod wodospadem. Zrelaksować możemy się na którejś z wysp pod plażową parasolką. Pod czujnym okiem rodziców dzieci mogą doskonale bawić się na zjeżdżalni ustawionej w płytkim brodziku. W serockim aquaparku możemy połączyć przyjemne z pożytecznym. Pobyt w hotelu Warszawianka może więc być dobrą okazją do tego, by nauczyć się pływać – również na lekcjach indywidualnych, lub poznać nową aktywność fizyczną, jaką jest aqua fitness. Ćwiczenie w wodzie to najlepszy sposób na zdobycie wymarzonej sylwetki, poprawę kondycji czy pozbycie się cellulitu. Hotel Warszawianka to miejsce, gdzie nie sposób się nudzić, niezależnie od tego, czy przyjedziemy sami, z rodziną czy z przyjaciółmi.